; مدل مو کوتاه و مدل کوتاهی مو جدید دخترانه تا گردن - موسوی ها
تزیین آش رشته برای شب یلدا + حرفه ای ترین روش ها برای تزیین آش یلدای امسال

تزیین آش رشته برای شب یلدا + حرفه ای ترین روش ها برای تزیین آش یلدای امسال

تزیین آش رشته برای شب یلدا تزیین آش رشته برای شب یلدا + حرفه ای ترین روش ها برای تزیین آش یلدای امسال در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار …

مدل لباس دخترانه مجلسی زیر 15 سال با طراحی جدید مزونی

مدل لباس دخترانه مجلسی زیر 15 سال با طراحی جدید مزونی

مدل لباس دخترانه مجلسی مدل لباس دخترانه مجلسی زیر ۱۵ سال با طراحی جدید مزونی در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. به تن کردن لباس مجلسی برای بچه …

مدل مو دخترانه ساده کوتاه جدید و شیک تیکه تیکه باز و بسته

مدل مو دخترانه ساده کوتاه جدید و شیک تیکه تیکه باز و بسته

مدل مو دخترانه ساده کوتاه مدل مو دخترانه ساده کوتاه جدید و شیک تیکه تیکه باز و بسته در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. اگر از جمله افرادی هستید …

مدل مو کوتاه

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل مو کوتاه و مدل کوتاهی مو جدید دخترانه تا گردن در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل مو کرنلی کوتاه دخترانه یکی از مدل های موی زنانه و دخترانه زیبا و جذاب است. اگر به دنبال تغییر مدل موی خود هستید حتما شانس خود را با این مدل موی دخترانه برای کوتاهی امتحان کنید و زیبایی خود را دو چندان کنید.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل کرنلی در واقع پایه انواع مدل کوتاهی مو زنانه و دخترانه است و به همین دلیل دست آرایشگر در انتخاب قد مو اندازه موها باز است. این مدل را می توان بهترین مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن خطاب کرد.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردنمدل کوتاهی مو باب
مدل موی مصری یا باب یکی از مدل موهای پرطرفدار در سال های اخیر است. بسیاری از افراد به دنبال آشنایی با تفاوت مدل موی مصری و باب هستند. برای درک این موضوع باید به شما بگوییم که در مدل موی مصری، غالبا پشت موها صاف است اما مدل موی مصری یک طرف بلند به نام مدل موی باب یا مدل موی یک طرفه کوتاه شناخته می شود. مدل موی باب مدلی با کناره های بلند و حالت های آشفته است که با هر اندازه مو سازگار می باشد.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل موی باب کوتاه
مدل مو باب کوتاه در طول چند سال اخیر طرفداران خیلی زیادی داشته است. با ترکیب رنگ های فانتزی و خیره کننده و هایلایت های جذاب مدل موی باب کوتاه می تواند گزینه مناسبی به عنوان یک مدل موی دخترانه و مدل مو زنانه برای افرادی که به دنبال امتحان کردن مدل های جدید هستند باشد. ترکیب مدل موی باب کوتاه با چتری هم مدلی زیبا و دلنشین خواهد بود.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

افرادی که فرم صورت آن ها قلبی شکل است، دارای پیشانی بزرگ و چانه کوچک و نوک تیزی می باشند. این فرم صورت خاص است، بنابراین برای انتخاب مدل موی کوتاه دخترانه مناسب برای صورت قلبی باید حساسیت و دقت بیشتری به خرج داده شود.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

یکی از انواع مدل مو های زیبا برای افراد با صورت قلبی شکل مدل موی چتری است، زیرا این مدل کوتاهی مو صورت قلبی شکل را قاب می گیرد و به صورت فرم زیبایی می دهد و علاوه بر این مدل مو چتری بزرگی پیشانی را می پوشاند. این افراد باید حجم موها را در قسمت چانه بیشتر افزایش دهند. همچنین موهای بلند بسیار مناسب این افراد می باشد.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

بعد از کوتاه کردن مو ها به صورت مدل موی کوتاه در صورت تمایل می توانید از رنگ مو برای جذابیت بیشتر استفاده کنید. افراد با صورت قلبی شکل بهتر است ابتدا ریشه مو های خود را به صورت تیره رنگ بزنند سپس قسمت های پایینی مو ها را روشن تر کنند.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

افراد با صورت قلبی باید حجم موها را در قسمت چانه بیشتر افزایش دهند.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

انواع مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه
یکی از مشکلاتی که آرایشگرها با مشتریان خود دارند آشنا نبودن مشتری با مدل کوتاهی است که می خواهد داشته باشد. از در این بخش با انواع مدل کوتاهی مو دخترانه و زنانه آشنا خواهید شد تا در نهایت بتوانید به راحتی یک مدل موی کوتاه دخترانه یا زنانه را برای خود برگزینید و بعد از آن می توانید با انتخاب یک آرایشگر ماهر با خیال راحت به کوتاهی موهای خود فکر کنید.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل کوتاهی مو باب بلانت
برای در آوردن این مدل موی صاف کوتاه دخترانه ، پایین مو کاملا صاف می شود. این مدل موی کوتاه برای موهای صاف مناسب بوده و با نشان دادن صافی و یکدستی مو به پرحجم نشان دادن آن کمک می کند. با این حال این مدل موی کوتاه دخترانه برای موهای حالت دار و فر هم مناسب است.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل موی باب بلانت یک طرفه
مدل موی باب یک طرفه، یک مدل موی جدید و راحت است. این مدل موی کوتاه دخترانه این روزها در بین جوانان طرفداران زیادی پیدا کرده است. این مدل موی کوتاه دخترانه برای هر موقعیتی از دورهمی ها گرفته تا مهمانی های رسمی بسیار مناسب است و می توان به راحتی با فر کردن یا صاف کردن مو به این مدل مو تنوع ببخشید.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل موی باب پیکسی بلند برای موهای کم حجم
اگر از نزدیک به خوبی این مدل مو را نگاه کنید به دلیل وجود لایه های زیاد، این مدل موی باب را به حالت 3D و سه بعدی می بینید. این مدل مو کوتاه دخترانه به دلیل انعطاف پذیری بیشتر اندازه مو به یکی از محبوب ترین مدل موهای فشن دخترانه در تابستان تبدیل شده است. همچنین این مدل مو به دلیل حالت خرد و لایه لایه ای که دارد برای حجیم تر نشان دادن موها انتخاب مناسبی است.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل موی باب مواج و لایه دار
مدل موی کوتاه باب مواج و لایه دار جادویی دارد که هیچکس نمی تواند آن را نادیده بگیرد. این مدل موی کوتاه زنانه حجم مو را بیشتر نشان می دهد و در هر لایه از مو زیبایی چهره را بیشتر می کند چه موهایتان ضعیف و کم حجم باشد چه پریشان و حجیم.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردنمدل موی باب نامتقارن
مدل موی باب نامتقارن بر روی هر نوع و رنگی از مو عالی به نظر می رسد. این مدل موی کوتاه دخترانه برای تمام سنین مناسب است و زیبایی را چند برابر می کند.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردنمدل کوتاهی باب فانتزی
مدل موی باب فانتزی یک مدل موی کوتاه دخترانه جدید بوده که تلفیقی از موی باب با هایلایت و رنگ های فانتزی است و در بین دختران جوان بسیار پرطرفدار است. با رنگ موهای فانتزی می توان زیبایی موهای باب را چندین برابر کرد به خصوص اگر پایین موها را خرد و مواج کنید.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل مو باب لیر
کوتاه کردن مو به روش لیر، به معنی کوتاهی لایه به لایه است. این مدل موی کوتاه دخترانه هم برای خانم های مسن مناسب است و هم برای دختران جوان. در این مدل مو، موها به صورت لایه های کوتاه و بلند، کوتاه می شوند. یکی از دلایل محبوبیت این مدل موی باب این است که شما می توانید قد موهای خود را به هر اندازه که می خواهید کوتاه کنید. مدل موی لیر با چتری هم سازگاری دارد و در کنار هم زیبا به نظر می رسند.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل موی باب با چتری
کوتاهی مو به روش چتری انواع متفاوتی دارد که مدل موی باب چتری از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

مدل کوتاهی مو شگ یا درهم و برهم
این مدل موی کوتاه دخترانه برای موهای کم حجم انتخاب خیلی خوبی می باشد. شاید هنوز بسیاری با این مدل آشنا نباشند. آرایشگران معتقدند که این مدل سال 2020 را قبضه می کند. یک مدل موی کوتاه دخترانه به هم ریخته که می تواند حجم مو را بیشتر نشان دهد.

مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 11 تیر 1402

2 دیدگاه

  • داود طنوریان جولای 7, 2023 در 3:53 ب.ظ

    مدل مو کوتاه دخترانه خوب است موفق باشند

  • داود طنوریان جولای 9, 2023 در 8:11 ب.ظ

    مدل مو کوتاه وارایشگاه دخترانه خوب است موفق باشید

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام موسوی‌ها و لینک مستقیم بلا مانع است.