; مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند - موسوی ها
مدل مانتو کتی کره ای دخترانه شیک و دلبر کوتاه و بلند

مدل مانتو کتی کره ای دخترانه شیک و دلبر کوتاه و بلند

مدل مانتو کتی کره ای مدل مانتو کتی کره ای دخترانه شیک و دلبر کوتاه و بلند در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. این مانتو همانطور که …

مدل آرایش زنانه و دخترانه و ملایم مجلسی برای عروس و تالار

مدل آرایش زنانه و دخترانه و ملایم مجلسی برای عروس و تالار

مدل آرایش مدل آرایش زنانه و دخترانه و ملایم مجلسی برای عروس و تالار در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. برای هرچه زیباتر شدن چهره و سیمای خود …

مدل پیراهن ساده مناسب مهمانی و مجلسی دخترانه و زنانه خوش دوخت

مدل پیراهن ساده مناسب مهمانی و مجلسی دخترانه و زنانه خوش دوخت

مدل پیراهن ساده مدل پیراهن ساده مناسب مهانی و مجلسی دخترانه و زنانه خوش دوخت در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. پیراهن زنانه معمولا لباسی است که …

مدل لباس مجلسی مخمل

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند جهت ایده گرفتن برای خانم ها در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

هیچ چیزی نمی‌تواند بیشتر از یک جفت کفش پاشنه بلند خاص، شما را جذاب نشان دهد. اگر تصمیم دارید که از صندل یا کفش جلو باز استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً ناخن‌هایتان را پدیکور کنید. هر نوع کفشی که انتخاب کرده‌اید؛ این نکته را فراموش نکنید که راحتی پاهایتان از همه چیز مهم‌تر است. اگر در کفش خود راحت نباشید، روی تمام استایل شما، حتی اخلاقتان تأثیر می‌گذارد.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

حتماً از گوشواره استفاده کنید.
این نکته را از یاد نبرید که نوع گوشواره‌ای که انتخاب می‌کنید، باید متناسب با مدل لباس و مدل موهایتان باشد. اگر مدل لباس مجلسی شما یقه باز، یقه هفت و بدون بند است، گوشواره‌های بلند و کشیده بهترین گزینه برای شما هستند.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

در صورتی که تصمیم دارید موهای خود را به صورت دم اسبی ببندید، پیشنهاد می‌کنیم که از گوشواره‌های بلند، حلقه‌ای، یا مدل‌های بزرگ استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

در صورتی که موهای کوتاهی دارید، استفاده از گوشواره‌های قطری و حلقه‌ای، بهترین گزینه برای شما می‌باشند. همیشه به این نکته توجه کنید که در صورت استفاده از گوشواره‌های بزرگ، دیگر گردنبند نپوشید.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

لباس زیر کمر باریک (Thong):
هیچ چیزی بدتر از این نیست که مدام مجبور شوید لباس زیر خود را از شلوارهای جذب و لباس‌های تنگ جدا کنید و مانع چسبیدن آن به شلوارتان شوید. شما می‌توانید با انتخاب یک شورت کمر باریک از این دردسرها خود را خلاص کنید. در این صورت می‌توانید احساس راحتی مناسبی در قسمت پشت لباس داشته باشید و لباس زیر شما دیگر زیر لباس‌هایتان جمع و متراکم نمی‌شود.قبل از انتخاب این مدل از لباس زیر به این نکته توجه کنید که این مدل شورت‌ها احتمالاً تنها برای تعدادی از افراد مناسب و راحت هستند.بنابراین قبل از استفادهٔ طولانی مدت از آن، چند دقیقه آن را برای امتحان بپوشید.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

رنگ لباس مجلسی باید با پوست شما و نوع آرایشی که می کنید، تطابق داشته باشد. لباس های روشن معمولا برای افرادی که پوست تیره تری دارند، مناسب است و لباس های تیره، برای افرادی که پوست روشن تری دارند، برازنده تر است البته این بدان معنا نیست که پوشیدن این رنگ ها، حتما باید اختصاصی باشد.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

رنگ موی روشن و تیره هم، باید در انتخاب رنگ لباس مجلسی، در نظر گرفته شود. رنگ های مناسب برای لباس شب، آبی، صورتی، قرمز، سبز، بنفش، کرم و مشکی است. رنگ مشکی رسمی تر است و برای اقوام نزدیک صاحب مجلس که سنین پایین تری دارند، بهتر است استفاده نشود اما انتخاب این رنگ برای سایرین، مناسب است به ویژه اگر اکسسوری های نقره ای و طلایی هم به این رنگ اضافه شود.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

لباس مجلسی هایی که دامن های پف کرده دارند، نه تنها جذابیت ظاهری دارند و شما را یاد کارتون های دیزنی می اندازند، بلکه یک انتخاب مناسب برای افرادی است که شکم دارند و می خواهند، شکم خود را مخفی کنند. اگر می خواهید برجستگی های نامنظم بدنتان را مخفی کنید، بهتر است از لباس های پف داری که از زیر سینه کلوش می شوند استفاده کنید. لباس مجلسی راسته و تنگ، برای افرادی که نقصی در اندام خود ندارند، بسیار مناسب است.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

اگر اندام درشت و سینه های بزرگی دارید، برای کوچکتر نشان دادن نیم تنه بالا، بهتر است، از یقه هفت استفاده کنید. افرادی که اندامی به شکل سیب دارند، در این دسته هستند. در غیر این صورت استفاده از یقه گرد، مانعی ندارد. یقه های گرد برای ایجاد منحنی در ظاهر و جلوه نمایی اندام، بسیار مناسب اند.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

کدام بخش بدن شما زیباتر است؟
اگر پاهای زیبایی دارید، در انتخاب لباس مجلسی بهتر است، از لباس هایی که بالا تنه پوشیده ای دارند اما بخش پایین تنه آن ها کوتاه تر از زانو است، استفاده کنید. اگر لباس شما خیلی باز باشد، جلب توجه چندانی نخواهد داشت.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

حتما از اکسسوری ها استفاده کنید.
استفاده از اکسسوری ها، زیبایی خاصی به لباس مجلسی شما می بخشد و همه چیز را برای برگزاری یک شب رویایی، تکمیل می کند. در استفاده از اکسسوری ها زیاده روی نکنید اما حتما چند اکسسوری که مناسب رنگ پوست و لباس شما هستند، انتخاب کنید.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

برخی لباس های مجلسی به صورت دو تکه دوخته می شوند. این دسته لباس ها جزء دسته لباس مجلسی دخترانه بوده که برای خانم های لاغر اندام و کسانی که می خواهند جوان تر به نظر آیند بهترین انتخاب خواهد بود. اگر برای خرید لباس مجلسی رفته اید پیشنهاد ما این است که حتما لباس های دو تکه مجلسی را امتحان کنید، زیرا یکی از جدیدترین مدل های لباس مجلسی است که اکنون ترند شده است.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

لباس کار شده، اصولا تلفیقی از پارچه های مختلفی بوده که جلوه منحصر به فردی به لباس می دهند. اصلی ترین پارچه ای که در لباس های مجلسی به کار می رود از گیپور است. زیرا گیپور در بین خانم ها طرفداران زیادی داشته و در اکثر لباس های آنها چه مجلسی چه لباس های ساده خواهید دید.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

پس پیشنهاد ما به شمایی دوست دارید در مراسم دیده شوید؛ انتخاب لباس های گیپوردار است. یا لباس هایی تلفیقی از پارچه و گیپور. اما برخی افراد هستن که به لباس های ساده مجلسی علاقه دارند و لباس هایی که درخشندگی بیش از حد دارند، جز انتخاب های آنها نیست.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

این سبک لباس مجلسی برای هر فردی با هر فرم بدنی مناسب است. لباس هایی که از بالا تا پایین با فرم صاف دوخته می شوند، اصولا در دوخت آنها از پارچه های ابریشمی و توری استفاده می شود. خوبی لباس های صاف این است که برای افرادی که بالاتنه کوچکی دارند مناسب بوده و بالا تنه شما را پرتر نشان می دهد. همچنین اگر پایین تنه بزرگ و چاقی دارید، دامن های خطی آن شما را لاغرتر نشان می دهد.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

مجلسی مدل ماهی یا به انگلیسی Mermaid Prom Dresses به گونه ای طراحی شده اند که در مقایسه با سبک های دیگر مناسب تر و شیک تر هستند. زیرا این دسته لباس های مجلسی اندام ساعت شنی شما را بیشتر به نمایش گذاشته و بسیار خاص هستند. دخترانی که میخواهند منحنی های بدن خود را نشان دهند، با لباس های ماهی دلربا و جذاب تر به نظر می رسند. اما اگر بدن گلابی یا سیب شکل دارید، لباس ماهی برای شما مناسب نخواهد بود.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

پارچۀ مخمل را، هم با استفاده از الیاف ابریشمی تولید می کنند و هم با استفاده از الیاف مصنوعی. در گذشته نیز از این پارچه برای دوختنِ لباس مجلسی استفاده می‌شده است؛ اما امروز، صنعتِ مُد، نگاه ویژه ای به این پارچۀ زیبا دارد و همین موضوع، بر محبوبیت آن افزوده است.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

شیفون یکی دیگر از پارچه های مناسب برای دوختن‌لباس مجلسی به شمار می رود و انواع مختلفی دارد. پارچۀ شیفون را با استفاده از الیاف مختلف، از جمله ابریشم، پنبه و ریون می دوزند. شیفون، پارچه ای بسیار ظریف، سبُک و لخت است. همین ظرافت و خوش حالتی شیفون، آن را تبدیل به گزینه ای مناسب برای دوختن‌لباس مجلسی زنانه کرده است.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری پسند

ژرژت یکی دیگر از پارچه های مناسب برای لباس مجلسی است. در گذشته، این پارچه را با استفاده از الیاف ابریشمی تولید می کردند؛ اما امروز، برای تولیدِ آن از الیاف مصنوعی، مانند پلی استر نیز استفاده می شود. ژرژت، بافتی شبیه به بافت کرپ دارد و بسیار لخت و سبک است. ژورژت همیشه از پرطرفدارترین پارچه ها برای دوختنِ پیراهن مجلسی بوده است.

آخرین بروز رسانی در : جمعه 16 تیر 1402

1 دیدگاه

  • انی جولای 8, 2023 در 6:50 ب.ظ

    ممنون بابت سانسور های مزخرفتون.

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام موسوی‌ها و لینک مستقیم بلا مانع است.