; مدل لباس کوتاه باز و پوشیده جدید و ساده و شیک و خوشگل - موسوی ها
مدل لباس گیپور مجلسی بلند جدید گل برجسته کرپ و ساتن با دامن حریر

مدل لباس گیپور مجلسی بلند جدید گل برجسته کرپ و ساتن با دامن حریر

مدل لباس گیپور مجلسی بلند مدل لباس گیپور مجلسی بلند جدید گل برجسته کرپ و ساتن با دامن حریر در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. یکی از اصول اولیه …

مدل لباس پولکی کوتاه + شیک ترین لباس های مجلسی و پولکی را اینجا ببین

مدل لباس پولکی کوتاه + شیک ترین لباس های مجلسی و پولکی را اینجا ببین

مدل لباس پولکی کوتاه مدل لباس پولکی کوتاه + شیک ترین لباس های مجلسی و پولکی را اینجا ببین در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. لباس مجلسی …

مدل مانتو جلو باز حریر ساده و گلدار بلند و کوتاه شیک و مدرن

مدل مانتو جلو باز حریر ساده و گلدار بلند و کوتاه شیک و مدرن

مدل مانتو جلو باز حریر مدل مانتو جلو باز حریر ساده و گلدار بلند و کوتاه شیک و مدرن در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد ” مدل …

مدل لباس کوتاه

مدل لباس کوتاه باز و پوشیده جدید و ساده و شیک و خوشگل
مدل لباس کوتاه باز و پوشیده جدید و ساده و شیک و خوشگل در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

افرادی که قد کوتاه تری دارند، معمولا برای انتخاب لباس به مشکل برخورده و به دنبال خرید لباس مناسب برای افراد کوتاه قد می باشند که قد آن ها را بلندتر نشان بدهد.

افرادی که قد کوتاهی دارند معمولاً باید برای این که قد آنها کوتاه تر نشان داده نشود، باید لباسی را خریداری کنند که سایز و اندازه آنها باشد. اگر مدل لباس خریداری شده تنگ یا بزرگتر باشد، باعث می شود که قد آن ها بسیار کوتاه تر نشان داده شود.

افرادی کوتاه قد، معمولاً باید از لباس های بلند استفاده کنند. لباس های کوتاه مانند دامن، پیراهن، و غیره باعث می شود که قد آنها بسیار کوتاه تر نشان داده شود. بنابراین باید از لباس های بلند استفاده کنند تا آنها را کشیده تر نشان دهد.

این افراد باید در زمستان از لباس های بارانی و پالتو های سایز خود استفاده کنند. لباس های بافت، لباس مناسب برای افراد کوتاه قد نمی باشد. زیرا این نوع از لباس ها ، اندام افراد کوتاه قد را درشت تر نشان می دهد و این اصلا گزینه مناسبی برای آنها نیست.

برخی از افراد کوتاه قد، سعی دارند که با پوشیدن لباس های بزرگ و ضخیم، اندام خود را بپوشانند. اما اصلاً نیازی به این کار نیست! شما می توانید با پوشیدن لباس های زیبا و ظریف، شیک پوش دیده شوید.

استفاده از پارچه های ضخیم و پف دار قد شما را کوتاه تر از آنچه که فکر می کنید، نشان می دهد. پس لباس مناسب برای این افراد، باید از ظریف و جذب باشد تا اندام شما را بهتر و قد شما را بلندتر نشان دهد.

این افراد باید از پیراهن هایی که دارای طرح های برجسته و یا دانتل که در قسمت کمر دارای چین هستند استفاده کنند. استفاده از کمربندهای کلفت باعث میشود که شما لاغر به نظر برسید. پس باید از کمربند های نازک برای پیراهن خود استفاده کنید. در هنگام انتخاب شلوار، باید شلواری را انتخاب کرد که جذب پاهای شما نشود.

شلوار های لوله تفنگی باعث میشود که شما بیش از حد لاغر تر به نظر برسید. اما متاسفانه این شلوارها امروزه طرفدار بسیاری دارد و بیشتر خانمها از این شلوار ها استفاده می کنند.

بلکه این افراد باید از شلوارهای گشاد جین یا پارچه ای استفاده کنند. حتما به این نکته باید توجه کنید که هرگز لباستان را زیر شلوار نگذارید. این کار باعث می شود قد کوتاه شما بیشتر جلوه دهد.

شما می توانید از هر نوع کفش که مورد پسند خودتان است استفاده کنید. اگر می خواهید که قد بلند تر به نظر برسید می توانید کفشی را انتخاب کنید که هم رنگ شلوار شما باشد و یا از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید.

قد یکی از عوامل مهم تعیین کننده نوع استایل شماست؛ اما تنها فاکتور اصلی نیست. عواملی مثل وزن و برجستگی‌های بدن نیز، در شکل‌دهی به فرم بدنی شما تاثیر به سزایی دارند. پس در گام اول باید تعیین کنید که قد کوتاه شما از چه نوعی‌ست؟ آیا در کنار کوتاهی قد، عامل منفی دیگری مثل چاقی وجود دارد که باید در نظر بگیریم یا خیر. علاوه بر آن، بسیار مهم است که بدانید با کدام جنبه‌های شخصی‌تان احساس رضایت و اعتماد به نفس دارید و از کدام جنبه ناراضی‌اید. شناخت این نقاط به شکل گیری سبک شخصی شما کمک زیادی می‌کند.

با پوشیدن مانتوهای کوتاه، کشیدگی پاها بیشتر نمایان می‌شود و قد شما بلندتر نشان داده می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم امسال که مانتوهای کتی و کوتاه از آیتم‌های محبوب و پرطرفدار هستند، حتما این تکنیک را اجرا کنید. اگر ست مانتو و شلوارتان را یک‌رنگ بپوشید، اثر این تکنیک دو چندان می‌شود.

اگر لباس یا مانتویی که می‌پوشید کمربند دارد، بهتر است آن را تا زیر سینه‌ها بالا بیاورید و آنجا ببندید. بستن کمربند در زیر کمر باعث می‌شود طول پاها کوتاه تر از حالت عادی دیده شود. همچنین پوشیدن شلوارهای فاق بلند و بالا بستن کمربند شلوارها، باعث می‌شود قد شما بلندتر به نظر برسد.

انداختن لباس روی شلوار، نه تنها قد شما را کوتاه تر نشان می‌دهد بلکه به شدت جلوه‌ی اوت‌فیت شما را کاهش می‌دهد. اگر از بالاپوش های فیت و اسکینی استفاده کنید اجرای این تکنیک راحت تر خواهد بود.

پوشیدن لباس های بسیار بزرگ و اورسایز برای افراد قد کوتاه، تا حدودی ریسک بالایی دارد. پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد پوشیدن لباس های اورسایز را دارید، حداقل به شکل کوتاه و همراه با کمربند از آن استفاده کنید.

پوشیدن مانتو/لباس و شلوار تک رنگ، باعث بلند قد دیده شدن شما می شود. هر چه تضاد رنگی بیشتری بین بالاتنه و پایین تنه‌ی پوشش شما باشد، قد شما کوتاه تر دیده می شود. پس همیشه به حفظ هارمونی رنگ های استایلتان توجه ویژه نشان دهید.

رنگ مشکی و خاصیت الاستیک موجود در پارچه ی جین، باعث میشود پاهای شما کشیده تر و بلند تر دیده شود. این مدل جین به همراه پاشنه بلندها و کفش‌های لژدار ترکیبی عالی می‌سازند.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 18 خرداد 1402

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام موسوی‌ها و لینک مستقیم بلا مانع است.