; مدل ماشین عروس ساده و شیک - موسوی ها
مدل پیراهن کلوش بلند مجلسی خانومانه با طرح های خاص و لاکچری جدید سال

مدل پیراهن کلوش بلند مجلسی خانومانه با طرح های خاص و لاکچری جدید سال

مدل پیراهن کلوش بلند مجلسی مدل پیراهن کلوش بلند مجلسی خانومانه با طرح های خاص و لاکچری جدید سال  در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. پیراهن نیم …

مدل سفره سحر شیک و ساده با ایده های کاربردی و جذاب

مدل سفره سحر شیک و ساده با ایده های کاربردی و جذاب

مدل سفره سحر مدل سفره سحر شیک و ساده با ایده های کاربردی و جذاب در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. غذا سحری ماه رمضان باید اغلب خصوصیات ناهار …

مدل آرایش زنانه ساده و شیک + مدرن ترین روش های میکاپ سال را اینجا بیاموزید

مدل آرایش زنانه ساده و شیک + مدرن ترین روش های میکاپ سال را اینجا بیاموزید

مدل آرایش زنانه ساده و شیک مدل آرایش زنانه ساده و شیک + مدرن ترین روش های میکاپ سال را اینجا بیاموزید در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار …

مدل ماشین عروس

مدل ماشین عروس ساده و شیک

مدل ماشین عروس ساده و شیک برای افراد خوش سلیقه در سایت موسوی ها .امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

خودروی انتخابی خود را قبل از رزرو کردن ببینید
حتماً پیش از رزرو خودرو، ماشین عروس مورد نظر خود را ببینید تا روز عروسی به خوبی بدانید که سوار چه ماشینی خواهید شد. این کار به شما برای تصمیم گیری در انتخاب مدل و استایل ماشین عروسی‌ تان خیلی کمک می‌ کند. به جز این، پیش از عقد قرارداد همه چیز خودرو انتخابی خود را کنترل نموده و هر نوع آسیب را به شرکت اطلاع دهید.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

اجاره ماشین عروس با راننده یا بدون راننده ؟
عزیزان دامادی که بدنبال ریسک نیستند و برایشان تفاوتی نمی کند که خود پشت فرمان ماشین عروس بنشینند و یا یک راننده ، تمایل بیشتری به اجاره اتومبیل با راننده دارند، چون در این شرایط همه مسئولیت خودرو به عهده راننده ای شرکت و مجموعه ای می باشد که ماشین را از آن عزیزان اجاره کرده اند.
اگر در فصل زمستان ازدواج می کنید می توانید یک هفته تا سه روز قبل از عروسی با استفاده از سایت های هواشناسی و …. از هوای روز عروسی مطلع شوید . در صورتی که در روز عروسی هوای برفی و بارانی دارید ، برای ماشین تان زیاد به خودتان زحمت ندهید .

مدل ماشین عروس ساده و شیک

در این صورت یعنی اجاره ماشین عروس با راننده احتیاج به هیچگونه وجه و یا مدرک ضمانتی نمی باشد و همه مسئولیت به عهده راننده ای می باشد که مجموعه کرایه اتومبیل بهمراه ماشین در اختیار عروس داماد های عزیز قرار می دهد.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

از علل دیگر اجاره ماشین با راننده می تواند ، نداشتن گواهینامه ، انقضای گواهینامه و یا نداشتن تجربه کافی رانندگی با خودروهای دنده اتوماتیک باشید چون عمدتا ماشین های لوکس و مدرن دنده اتوماتیک می باشند.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

اما برخی از دامادهای عزیز تمایل دارند خود به عنوان راننده ماشین باشند تا در فیلم عروسی شان زیباتر جلوه دهد، قوانین اص خود را دارد.اگر لباس عروس تان بسیار پرچین و بزرگ و دنباله دار است ، بهتر است به فکر اتومبیلی باشید که به اندازه ی کافی جادار باشد تا لباس عروس چروک نشود .

مدل ماشین عروس ساده و شیک

برای تزئین ماشین عروس گل های درشت سفارش دهید تا جلوه داشته باشند ، گل های ریز مانند گل های صحرا و یا علف جلوه می کنند .

مدل ماشین عروس ساده و شیک

♦ اگر درفصل تابستان ازدواج می کنید ، زحمت گل زدن به ماشین را به خودتان ندهید و بیهوده برای آن هزینه نکنید ، زیرا گل ها در درجه دمای فصل تابستان در مدت نیم ساعت پلاسیده می شوند و گل های پلاسیده و پژمرده اصلا ظاهر زیبایی ندارند . به جای آن می توانید با روبان و یا تور ماشین تان را تزئین کنید . کمی ابتکار به خرج دهید . مثلا ماشین تان را با تور ماهیگیری و انواع صدف و ستاره ی دریایی تزئین کنید .

مدل ماشین عروس ساده و شیک

پیشنهاد می کنیم در صورتی که خودتان صاحب اتومبیل هستید به هیچ وجه ماشین کرایه نکنید ، زیرا این کار انسان های تازه به دوران رسیده است . چه اتومبیل تان وانت باشد و چه اسکانیا ، چه پیکان و چه بنز بهتر است همان را گل بزنید چون از آن خاطره دارید شما اگر بهترین و با کلاس ترین ماشین را هم کرایه کنید بالاخره بعد از گذشت چند سال از مد خواهد افتاد . اما اگر ماشین خودتان را گل بزنید حتی بعد از پنجاه سال هم از آن خاطره خواهید داشت و کسی نمی تواند مسخره تان کند . ضمنا دیگر نگران حوادث غیر مترقبه هم نخواهید بود که ممکن است برای ماشین کرایه ای پیش بیاید . مقدار بسیار زیادی در هزینه هایتان هم صرفه جویی می کنید .

مدل ماشین عروس ساده و شیک

♦ هنگام سفارش گل برای ماشین تان توجه داشته باشید که جلوه ی بیش تر رنگ ماشین و رنگ گل ها باید با هم متضاد باشند . مثلا اگر رنگ ماشین سفید است ، گل سفید روی آن نزنید . بلکه انواع گل های رنگی جلوه ی بیش تری خواهند داشت .

مدل ماشین عروس ساده و شیک

اگر ماشین تان دودی است بهتر است از گل هایی با رنگ های ملایم و روشن مثل صورتی یا سفید استفاده کنید . اگر ماشین تان نقره ای است ، گل هایی با رنگ زرشکی ، قرمز و … جلوه ی دیگری به آن می دهد . هم چنین اگر ماشین تان مشکی است به هیچ وجه با رنگ سفید یکدست آن را گل نزنید زیرا شبیه به ماشین های مراسم تدفین می شود .

مدل ماشین عروس ساده و شیک

هنگامیکه قصد کرایه ماشین را دارید قطعا ایده آل ذهنی بابت مدل و شرایط ماشین عروس خود را نیز می دانید، مثلا می دانید تمایل به اجاره کدام مدل از ماشین های لوکس و بسیار گران قیمت برای عروسی دارید یا می خواهید چه مدلی از ماشین های قدیمی و کلاسیک را انتخاب کنید. حتی رنگ ماشین عروس خود را باید از قبل انتخاب کنید. بهتر است برای خود موارد جایگزین نیز در نظر داشته باشید تا در صورت نبود ماشین مورد نظرتان دچار سردرگمی و البته ناراحتی نشوید.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

اگر نمی توانید گل های کافی برای تزئین ماشین داشته باشید، اضافه کردن تاج گل به بدنه خودرو و یا اضافه کردن گل های ریز به دستگیره های در و یا کنار آینه ایده های خوبی هستند. اضافه کردن یک حلقه ی بزرگ گل به کاپوت و یا بدنه ی ماشین عروس، درعین سادگی زیبایی ماشین عروسی را دو چندان میکند.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

همچنین انتخاب رنگ هایی که با تم عروسی مطابقت دارد، روح زیباتری به خودرو می بخشد. حرکت روبان ها در میان باد نیز زیبایی ماشین را بیشتر نمایان می کند.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

چطور میتوانید دیزاینی جذاب برگزینید
اگر شما شروع کننده ی برنامه ریزی های مراسم ازدواجتان هستید و یا در حال کند و کاو جزئیات و کارهای نهایی عروسی هستید، توصیه های تشریفات فرداد را برای دکوراسیون و گل آرایی مراسم عروسی در نظر بگیرید.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

اگر برایتان فرقی ندارد که خودتان رانندگی کنید و یا شخص دیگری؟ بهترین گزینه برای مراسم کرایه‌ کردن ماشین‌ عروس دلخواه به همراه یک راننده است.
شما برای این که یک ماشین برای مراسم خود کرایه کنید، باید تعهداتی را به این شرکت‌ها بدهید تا اگر اتفاقی برای ماشین افتاد بتوانند به راحتی خسارت را از شما بگیرند. اکثرا کارت شناسایی و مدارک شما را برای ضمانت می‌گیرند.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

اگر در طی مراسم هر گونه آسیبی به ماشین برسد شما مجبور به پرداخت هزینه‌های گزافی هستید. اما بهترین راه حل برای این مشکل انتخاب ماشین دلخواه به همراه یک راننده است که به جای شما رانندگی کند، در این شرایط هر گونه مشکلی برای ماشین پیش آید دیگر به شما کاری ندارد و مسئول کامل آن خود شرکت است.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

طبیعتا هرشخص که بخواهد ماشینی را تزیین کند اول به رنگ آن توجه می‌کند، زیرا نمی‌توان با هر رنگ ماشین هر رنگ گلی را انتخاب کرد.
مثلا بر روی یک ماشین سفید رنگ نمی‌توان از گل‌های همرنگ استفاده کرد. اکثرا برای ماشین‌های سفید رنگ از گل‌های رنگارنگ استفاده می‌کنند. اصولا برای ماشین عروس رنگ سفید را انتخاب می‌کنند، زیرا سفید نماد نیک بختی و سعادت است.

مدل ماشین عروس ساده و شیک

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 19 تیر 1402

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام موسوی‌ها و لینک مستقیم بلا مانع است.